Про нашу компанiю

Сьогодні Київський річковий порт має в своєму розпорядженні більше 1,5 тисячі метрів вантажних причалів, обладнаних сучасними вантажно-розвантажувальними засобами. Наявність залізничної колії, зручний під'їзд для габаритного автотранспорту дають можливості переробки вантажів, які прибувають водним, залізничним та автомобільним видами транспорту. Крім того, в складі підприємства є гідротехнічні споруди, спеціальні пристрої для стоянки, обробки та навігаційного обслуговування флоту, берегове господарство та ремонтні майстерні.

Напрямки діяльності

Порт надає широкий комплекс послуг по наступним напрямкам:

До складу Київського річкового порту входять два вантажні райони, що мають як відкриті, так і закриті складські площі та доступні для оренди офісні приміщення. Для забезпечення ефективної роботи вантажних районів, в порту є перевантажувальні механізми, портальні крани, плавкрани і автомобільний кран.

Порт має власний вантажний флот, до якого відносяться: вантажний самохідний флот, буксирний флот, службово-допоміжний флот, а також несамохідний флот, для виконання різних видів робіт і обслуговування великих вантажопотоків.