Київський річковий вокзал – одна із візитівок міста Києва

Київський річковий вокзал – одна із візитівок міста Києва.

Багато років будівля вокзалу знаходиться в занедбаному стані і не виконує свої першочергові функції.

В 2014 році власники підприємства змінилися і Київський річковий порт почав надолужувати згаяне, нарощувати колишню міць. Дуже багато уже зроблено та дуже багато в планах. І один із пунктів розвитку – реконструкція будівлі Київського річкового вокзалу.

Наразі всі роботи проводяться власними коштами підприємства. Внутрішній простір вже звільнили від сміття. Відновлюємо системи водопостачання, електромережі, встановлюємо охорону та відеоспостереження. Будуть замінені фасадні вікна та двері, встановленні комунікації. В планах зберегти всі внутрішні фрески, задля цього будуть залучені професійні митці.

Однак на даному етапі ми зіткнулися з бюрократичною пасткою - після реконструкції Поштової площі – де-факто площа функціонує, а де-юре вона ще не здана в експлуатацію. Інша проблема реконструкції будівлі вокзалу – неможливість організації місця прибуття. Проект реконструкції передбачає наявність паркомісць, але на даній ділянці це поки що неможливо - на території Поштової площі розташований музей, що є пам’яткою архітектури і ми повинні підлаштовуватись під нього. Саме тому глобальна реконструкція відкладається на невизначений термін. З цього приводу довгий час ведуться переговори, збираємо дозволи, погоджувальні документи, запрошуємо до співпраці експертів та митців.

Але не дивлячись ні на що, ми продовжуємо дивувати відвідувачів! Незабаром відкриття нового сезону навігації. А це – нові прогулянкові маршрути на теплоходах, нові розваги та заходи нового формату на набережній річкового вокзалу.

Слідкуйте за нашими новинами!